CİHAZLARIMIZ

 • Fraksiyonel Lazer


  Yeni Jenerasyon Fraksiyonel Lazer Tedavisi Sellas Total Care Sistemi

  Sellas Random Sprayed Beam SystemTM
  Patentli Sellas Random Sprayed Beam SystemTM ( Sellas Rastgele Atımlı Işın Sistemi) (RSBS), hasta konforunu arttırırken, daha kısa süreli iyileşme gibi bir çok klinik avantajı bir arada sunar. Değişken yönlerde ışınlama sayesinde, peşpeşe gönderilen ışın demetleri arasında ciltte soğutma sağlanır. Bu özellik, enflamasyon sonrası pigmentasyon oluşma riskinin ve laser uygulaması sonrası ortaya çıkabilecek diğer yan etkilerin azaltılmasında önemli avantajlar sağlar.
  Sellas Evo, cildimize hasar verecekmiş gibi davranan mikro nekroz gösteren sütunlar oluşturur. Bu kontrollü oluşturulan yaralanmalar, cilt yenilenme ve iyileşme mekanizmasını uyararak, cilt tonunda ve dokusunda genel bir iyileşme ve ilerleme sağlar.  Mikro epidermal nekrotik debriz(döküntü) tabakaları yok edilerek yeniden modellenmiş kolajen dokusuna sahip taze bir cilt ortaya çıkar.

 • Alexandrite Lazer

  Dünyada İlk ve Tek Opsiyonel Soğuk Hava veya Cryogen Gazlı Soğutma Sistemine Sahip Alexandrite Lazer

  Epilasyon Standartlarını Belirleyen Sistem!
  GentleLASE, Alexandrite 755 nm dalga boyu ile Candela ’nın her tip cilt rengine uyumlu, hızlı, konforlu ve kullanışlı birinci sınıf lazer epilasyon sistemidir. Dünya genelinde 92 ülkede 25.000 ’den fazla kullanıcı ile yılda 10 milyondan fazla tedavide kullanılmaktadır. Ülkemizde 300 ’ün üzerinde kullanıcısı olan ve en fazla tercih edilen Alexandrite lazer sistemidir. Ayrıca pigment lezyonlar, vasküler lezyonlar ve kırışıklık tedavilerinde mükemmel ve çok yönlü kullanım sağlar. GentleLASE ile bugüne kadar 50 ’den fazla klinik çalışma yapılmıştır ve halen 30 ’dan fazla klinik çalışma yapılmaya devam etmektedir.

 • Buz Lazer

  Buz Lazer

  4 Mevsim Uygulanabilen Son Sistem Teknoloji

  En ince, en açık tüylerde bile etkili olan, dört mevsim uygulanabilen bir teknoloji ile kıl köklerini dondurarak yok eden konforlu ve etkili bir uygulamadır. ​​Soğutucu mekanizmasıyla özellikle hassas bölgelerde acısız, ağrısız ve hızlı bir epilasyon imkanı sunmaktadır. .

 • Lazerle Dövme Silme (Q-switch Nd yag Lazer)

  Lazerle Dövme Silme (Q-switch Nd yag Lazer)

  Dövme yaptırmış ve daha sonra dövmelerini sildirmek isteyen kişiler için merkezimizde Q-switch Nd yag lazer ile dövme silme işlemi gerçekleştirilmektedir.

 • Soğuk Lipoliz Zayıflama Cihazı

  Soğuk Lipoliz Zayıflama Cihazı

  Bölgesel fazlalıklarından kurtulmak ve selülitlerini gidermek isteyenler için en yeni ve etkili teknoloji ’’Dondurarak Zayıflatma ,Soğuk Lipoliz’’ yöntemi, bugüne kadar ki yöntemlerden daha çok geliştirilmiş ve farklıdır. Yağ hücrelerini dondurarak yok eden kontrollü ve bölgesel bir zayıflatma yöntemidir. Uygulama sonrası kişi aynı gün normal yaşama dönebilir. Bu yöntem son derece etkili bir yöntemdir.

 • Altın İğne

  Altın İğne

  Bu sistemde ucunda küçük altın iğnelerden oluşan bir başlık ve bu başlığın bağlı olduğu bir radyofrekans ünitesi bulunmaktadır. Ciltte yenilenme, hasarlı dokuların onarımı, parlak ve gergin bir cilt oluşumu gözlenir. Cilt gençleştirme; özellikle yüzde, alın, kaş arası, göz çevresi, dudak üstü, yanaktaki kırışıklıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Yaşla birlikte oluşan elastikiyet kaybına bağlı sarkmalarda da toparlayıcı bir etkisi de bulunmaktadır. Altın iğne yöntemi, boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıkları düzeltmede oldukça etkili bir tedavi yöntemidir. Sivilce izleri tedavisi; sivilce izlerinin tedavisinde oldukça etkilidir. Ciltteki gözeneklerin sıkılaşmasına yol açar, siyah noktaların oluşumunu azaltır. Cildin yağlı görünümünü engeller. Sivilce izlerinin derinliğini azaltmakta böylece hafif izlerde tama yakın düzelme sağlarken daha derin izlerde gözle görülür düzeyde iyileşme sağlamaktadır.

 • Karboksi Terapi

  ürkiye için çok yeni bir yöntem olan “karboksiterapi”, karbondioksit gazının (CO2) deri altına enjekte edilmesine dayanan, dolaşımın ve dokudaki bölgesel metabolizmanın hızlandırılması için uygulanan, basit ve etkisi ispatlanmış bir tedavi yöntemidir. Karboksiterapi kalça, baldır, popo, bacak ve kol gibi bölgelerde oluşan selülit ve cilt çatlaklarını cerrahi bir müdahale gerektirmeden etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

  UYGULAMA ALANLARI:

  BÖLGESEL ZAYIFLAMALARDA (LOKAL ADİPOZİTLERDE)
  ÇATLAKLARDA (STRIA)
  YARA İZİ UYGULAMALARINDA
  CİLT ELASTİKİYETİNİN ARTTIRILMASINDA
  MEZOTERAPİ VE LİPOLİZ UYGULAMALARI ETKİNLİĞİNİ ARTTIRMADA

  CO2 uygulaması etki mekanizması, bu uygulamayı bölgesel zayıflama protokollerinin ayrılmaz bir parçası olmasına neden olmuştur.

 • Kavitasyon Lipozero

  Kavitasyon sistemi, bölgesel zayıflama ve selülitle ultrason (ses dalgaları) yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir.

  Kavitasyon bel, karın, göbek, kalça,kol ve sırttaki bölgesel zayıflamayı sağlamak için kullanılır.

  Kavitasyon uygulaması sonucunda 3 – 8 cm zayıflama görülür ve selülitlerde önemli ölçüde azalma sağlanır.

 • Lenf Drenaj

  Özellikle selülit, lokal zayıflama ve vücut sıkılaştırma programlarında sonucun kalite ve kalıcılığını arttırmak için proslim24 aracı ile birlikte uygulanan yöntemdir. Prosör adı verilen bir cihaz ile gerçekleştirilen bu yöntem ayak parmak uçlarından itibaren bele kadar uygulanan yoğun bir masaj tekniğine dayalıdır. Sistemin en önemli özelliği vücutta lokal fazlalık ve selülite yol açan ödem ve toksinlerin atılmasını ve dolaşım sisteminin düzenlenmesini sağlamaktadır.

 • Maxuvıbe Pasif Jimnastik

  Fitness, masaj, rehabilitasyon, genel sağlık ve güzellik amacıyla kullanılmak üzere geliştirilmiş “Tilting Vibrasyon” (yana salınımlı titreşim) sistemine dayanan yeni jenerasyon egzersiz ekipmanıdır. Kısa egzersiz süresi, basit ve anlaşılır hareket metodları ve herkese, her yaşa uygun antrenman seviyeleri ile kullanım kolaylığı sağlar. MAXUVIBE vibrasyon egzersizi ile sağlıklı bir vücut ve düşünce yapısına sahip olabilirsiniz; böylece daha güzel bir dış görünüşe sahip olup, yaşam sevincinizi arttırabilirsiniz.

 • ND Yağ Lazer

  Etkin, Güvenli, Hızlı, Çok Amaçlı Kullanılabilen Mükemmel Long Pulse Nd:YAG Teknolojisi

  GentleYAG, 1064 nm Long pulse Nd:YAG dalga boyunda değişen ihtiyaçlarınıza hizmet sunmak üzere özel olarak donatılmıştır.  Patentli “DİNAMİK SOĞUTMA SİSTEMİ” (DCD) teknolojisi ile, fitzpatrick I – IV tipi ciltler ve bronz ciltlerin tedavisi için daha yüksek koruma olanağı sunmaktadır.
  GentleYAG Limited Edition: 3, 8, 12 mm ‘lik spot size ‘ları ile yüksek enerjili, long pulse Nd:YAG teknolojisi epilasyon, kırışıklıkları azaltarak cilt yenileme ve vasküler tedavileriniz için en geniş tedavi aralıklarını sunar.
  GenlteYAG VR : Bacak ve yüz varislerinin ortadan kaldırılması için 3 mm ve 1.5 mm ‘lik spot size ‘ları ve  patentli “DİNAMİK SOĞUTMA SİSTEMİ” (DCD) sayesinde cilt korunmakta ve hasta rahatlığı sağlanmaktadır.

 • Vele Shape

  20 yaşın üzerindeki kadınların %80’inde selülit olduğu tahmin edilmektedir. Bir endüstri analizi 2005 yılında 14 milyon kişi vücut şekillendirme uygulamalarından yararlanırken bu rakamın 2010’da 33 milyon kişiye çıkacağını söylemektedir.

  Velashape  kullanıcılarına istedikleri güvenli ve etkili vücut şekillendirme uygulamalarını ameliyatsız bir şekilde sunmaktadır.

  Velashape, Amerika Gıda ve İlaç Dairesi (FDA)* tarafından onaylanmış ilk bölgesel inceltme cihazıdır. Velashape, Amerika Gıda ve İlaç Dairesi tarafından geçici selülit azaltılması uygulamasında onaylanmış ilk Sınıf II cihazdır. Velashape, vücut şekillendirme ve geçici selülit azaltılmasında CE belgesine sahiptir. Gözle görülebilir sonuçlar için 4 uygulama yeterlidir.
  Karın, kalça ve uyluk bölgelerine 30 dakikadan kısa bir sürede uygulama yapabilirsiniz. En iyi sonuçlar için elos teknolojisinden yararlanır. Daha kısa süreli uygulama seansları için daha yüksek güç.

2021 Özkaya Güzellik Merkezi
2021 Özkaya Güzellik Merkezi