ankara-isik-dolgusui

Işık Dolgusu

Dünyada her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması ve morluklarının nedeni genetik olup, alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, yatış pozisyonu  veya uyku düzensizlikleri, bu durumu artırıcı unsurlar olarak dikkat çekmektedir.

Gözaltı morluk ve torbalanma problemlerinin giderilmesine ve cildin uzun süreli yeniden yapılandırılmasına yardımcı olmaktadır.

Dünyada her iki kişiden birinin yaşadığı gözaltı torbalanması ve morluklarının nedeni genetik olup, alerjik reaksiyonlar, alkollü içecekler, yatış pozisyonu veya uyku düzensizlikleri, bu durumu artırıcı unsurlar olarak dikkat çekmektedir.

Cerrahi müdahale boyutuna ulaşmamış vakalarda şimdiye dek tek bir uygulama ile tüm bu sorunları kapsayabilecek bir çözüm yaratılamamıştı. Göz altı morlukları dışında yüz bölgesine de uygulanabilen ışık dolgusu cildin yapılanmasını hızlandırır daha genç bir görünüm elde edilmesini sağlar.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce scelerisque nibh et neque faucibus suscipit. Sed auctor ipsum ut tellus faucibus tincidunt.

Powered by WordPress.
Copyrights © WordPress.