ankara-cilt-bakimi

Cilt Bakımı

Cilt Bakımı Nedir? Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır? Cilt Bakımı Tavsiyelerimiz.

Cilt Bakımı; Cilt bakımı profesyonel ekiple ve ekipmanlarla yapılmalıdır. Cilt analizi en doğru şekilde tespit edilmeli kuru cilt, yağlı cilt, karma cilt analizi yapıldıktan sonra doğru uygulama yapılmalıdır. Merkezimizde Cilt analiz cihazı bulunmaktadır. Yaş ve kişinin alışkanlıkları göz önünde bulundurarak cildine uygun maske ve peeling uygulamaları da cilt temizlendikten sonra uygulanmaktadır. Cildi rahatlattıktan ve temizliği sağlandıktan sonra uyguladığımız maske ve peeling uygulamalarıyla güzel sonuçlar elde ederiz.

Bilinçli bir cilt bakımı yaptığınızdan ne kadar eminsiniz?

Cilt bakım uzmanları bu işin eğitimini almış sertifikalı kişilerdir ve cilt bakım uzmanları cildimizi bizden iyi tanırlar ve güzellik için neye ihtiyacı olduğunu bilirler.

Güzellik adına yapılan bilinçsiz cilt bakımı uygulamaları da para, zaman ve güzellik kaybına neden olmaktadır.

Bilinçli bir cilt bakımı için bizim tavsiyemiz:

Bilinçli bir cilt bakımı için, öncelikle cilt bakımı uzmanlarımız tarafından 3 boyutlu cilt analiz cihazımız ile ÜCRETSİZ 3 boyutlu cilt analiziniz yapılır. Güzelliğinizi tehdit eden sorunlar uzmanımız tarafından size canlı olarak gösterilir ve bu konuda ne gibi önlemler alabileceğiniz ve bu sorunlardan nasıl kurtulabileceğiniz konusunda size detaylı bilgiler verilir.

3D Cilt Analizi

Buharlı Cilt Bakımı (Klasik Cilt Bakımı)

Mini Cilt Bakımı

Kimyasal Peeling

Pembe Maske

Altın Maske

Anti-Aging Maske

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce scelerisque nibh et neque faucibus suscipit. Sed auctor ipsum ut tellus faucibus tincidunt.

Powered by WordPress.
Copyrights © WordPress.